ZÁPUSTKOVÉ VÝKOVKY

Svým zákazníkům nabízíme dodávku zápustkových výkovků na kolejové svršky, které jsou vyráběny podle normy EN 10025-2, EN 10204, EN 10083, a kvalita oceli je doložena inspekčním certifikátem 3.1. EN 10204:2004 s chemickou analýzou a mechanickými zkouškami. Jedná se o výkovky kované v otevřené zápustce, a to od 0,05 kg do 1,20 kg. Výkovky směřují do velmi vytížených průmyslových a dopravních provozů. Jejich kvalita je pro nás klíčová.

Nejčastější typy námi dodávaných kolejových výkovků

UPÍNKY

Vůbec nejčastějším typem upínky jsou Kpo 3, Kpo 9, Ksp 6-2. Tyto výkovky jsou kovány v otevřené zápustce, ostřiženy a děrovány, nebo jako Kp 67 ohýbány zatepla, frézovány a vrtány.

PODLOŽKY

Hlavním typem podložek, které dopravujeme k zákazníkům, je např. Rsw 8. Vzniká zápustkovým kováním a je v ní frézována drážka pro šroub. Dalším častým typem podložek je 60 x 10, 801 nebo 802, které jsou také kovány, ostřiženy, děrovány. Další typy podložek si prohlédněte na fotografiích.


ZAJÍMAJÍ VÁS DALŠÍ TYPY? Prohlédněte si je ve fotogalerii

ZÁPUSTKOVÉ VÝKOVKY, JEJICH VZNIK A VLASTNOSTI

Výkovky zvládají u našich zákazníků velmi náročné provozní podmínky. Výkovky jsou z materiálu o jakosti S 235, S 355 a C 45. Jejich další opracování je možné podle požadavků zákazníků. Většina našich výkovků je určena pro železnice a kolejové tratě. Díky technologii zápustkového kování mohou být výkovky určeny, jak k finálnímu užití, tak k dalšímu opracování.