… přes 500 druhů výkovků po celé Evropě

ETIMEX. Tradice pevná jako ocel

Doslova. Do písmene. A do výkovku, mohli bychom říci. Naše firma je totiž od roku 1992 stabilním dodavatelem kolejových výkovků do mnoha zemí Evropy. Klíčové partnery máme především v Německu a Rakousku, a to jak v sektoru veřejném, tak i soukromém v mnoha průmyslových odvětvích. Výkovky dodáváme pro železniční a tramvajové tratě, jeřábové dráhy, důlní koleje a pro pozemní lanovky.

HLEDÁTE DOBRÉHO DODAVATELE?

kontaktujte nás

Máme výkovek pro každého

Na trhu s ocelovými kolejovými výkovky působíme už více než čtvrtstoletí a za tuto úctyhodnou dobu jsme dodali přes 600 druhů výkovků pro různé kolejové tratě. Jedná se o výkovky kované v otevřené zápustce, a to od 0,05 kg do 1,20 kg, a dále o různé druhy výkovků lisované a ohýbané zastudena. Tyto výkovky dodáváme převážně z ocele jakosti S 235, S 355 a C 45. Výkovky můžeme dále opracovávat na CNC strojích podle zákaznických požadavků.

Nabídka výkovků

Kvalitu vám nabízíme v produktech i v přístupu

Všichni ve společnosti ETIMEX se snažíme o to, abychom byli dobrým obchodním partnerem jak letitým, tak i všem novým odběratelům. A proto všichni naši dodavatelé výkovků jsou certifikování BS EN ISO 9001:2005 a BS EN 9001:2008. Tito výrobci jsou schválenými dodavateli pro Deutsche Bahn (Německé dráhy).