O nás

Vítejte alespoň virtuálně v ryze české společnosti ETIMEX s.r.o., jejíž historii jsme začali psát již v roce 1992. Těší nás, že za dobu své existence jsme se vyprofilovali do role významného dodavatele ocelových výkovků pro kolejové svršky. Najdete nás v Jablonci nad Nisou, nicméně dosah našich služeb a dodávka výkovků jsou celoevropské.

Mezi naše stabilní a spokojené zákazníky patří v prvé řadě Německé dráhy (Deutsche Bahn) a Rakouské dráhy. Mimochodem, právě Německo má se svými 42 000 km nejdelší železniční síť v Evropě. Takto rozsáhlé železnice (a nejen ty) si samozřejmě žádají ty nejkvalitnější výrobky. A proto odebíráme výhradně od certifikovaných a zkušených výrobců. Ocelové kolejové výkovky jsou vyráběny podle normy EN 10025-2, EN 10204, EN 10083 a kvalita oceli je doložena inspekčním certifikátem 3.1. EN 10204:2004 s chemickou analýzou a mechanickými zkouškami.

Kontaktujte nás, pokud hledáte kolejový výkovek pro:
železniční a tramvajové tratě,
jeřábové dráhy,
důlní koleje a
pozemní lanovky atd.

Své práci rozumíme do detailu

Trhu, ve kterém působíme, rozumíme od A až po VÝKOVEK, a proto jsme připraveni řešit každou poptávku a objednávku individuálně a komplexně. Našim zákazníkům dodáváme více než 500 typů výkovků. Kontaktujte nás, pokud hledáte spolehlivého dodavatele ocelových výkovků.

Víte, že pod značkou ETIMEX najdete ještě něco?

A to jsou párty stany ETIMEX, které pronajímáme a půjčujeme na různé akce a oslavy. Bez problémů zastřešíme akci až pro 1 500 osob. Více na: Chci se dozvědět více o stanech